Praca w Darco

Pracuj w DARCO

Pracuj w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie. Dokumenty rekrutacyjne można przesłać na:

- pocztą na adres:                  DARCO Sp. z  o.o.

                                                ul. Metalowców 43

                                                39-200 Dębica

lub

e-mailem:

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli :

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Obecnie poszukujemy osób na stanowiska

Spawacz TIG

Zakres obowiązków:

  • Spawanie metodą TIG blach stalowych i chromoniklowych grubości od 0,5 do 5,0 mm
  • Prace przygotowawcze

Wymagania:

  • Ważne uprawnienia spawalnicze (książeczka spawacza)

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki pracy i płacy

Aplikacje prosimy składać osobiście lub

pocztą na adres:                 DARCO Sp. z o.o.

bądź poprzez e-mail:

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Operatorzy stanowisk zrobotyzowanych i obrabiarkach numerycznych

Oferujemy szkolenia dla nowych pracowników

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie techniczne średnie lub wyższe

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę z użyciem najnowocześniejszego wyposażenia
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • miłą atmosferę