Zamów katalog

Zamów materiały informacyjne Darco

Wypełnij pola adresowe

Prosimy o podanie danych adresowych oraz zaznaczenie katalogów, które chcieliby Państwo otrzymać.

Formularz dotyczy firm i biur projektowych. Niestety zastrzegamy sobie możliwość odmowy wysłania katalogów technicznych do klientów indywidualnych.Wszystkie materiały są bezpłatne.

Wysyłki wykonywane są do 7 dni kalendarzowych za pośrednictwem Poczty Polskiej.

W razie potrzeby prosimy o kontakt: 14 680 90 00 lub darco@darco.com.pl *Administratorem Twoich danych osobowych jest DARCO Sp. z o.o. z siedzibą w Dębicy ul. Metalowców 43. Wiedz, że podanie nam Twoich danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, a także, że w każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, dostępu do podanych nam danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych. Wiedz jednak, że niepodanie nam Twoich danych osobowych, cofnięcie zgody na ich przetwarzanie lub ograniczenie przetwarzania uniemożliwi nam przyjęcie i realizację Twojego zamówienia na materiały informacyjne DARCO*

Wybierz materiały reklamowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zamówienia i otrzymania materiałów informacyjnych DARCO Sp. z o.o. z siedzibą w Dębicy ul Metalowców 43, 39-200 Dębica zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Administratorem Twoich danych osobowych jest DARCO Sp. z o.o. z siedzibą w Dębicy ul. Metalowców 43. Wiedz, że podanie nam Twoich danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, a także, że w każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, dostępu do podanych nam danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych. Wiedz jednak, że niepodanie nam Twoich danych osobowych, cofnięcie zgody na ich przetwarzanie lub ograniczenie przetwarzania uniemożliwi nam przyjęcie i realizację Twojego zamówienia na materiały informacyjne DARCO.
* - pola wymagane